W tajemniczym Wrocławiu znajdziesz wiele pięknych miejsc i tylko jedną taką kuchnię. Istniejemy w tym miejscu już 40 lat. Początki sięgają ojca właścicielki – zapalonego myśliwego, który kochał przyrodę, polowania i serwowaną dziczyznę. Tę tradycję podtrzymujemy do dzisiaj. Podajemy porcję dzika lub sarniny, wedle upodobań i w zależności od pory roku. U nas spróbujesz takich rarytasów, jak zupa z borowików, gulasz z dzika, placki leśniczego, żeberka w kapuście zasmażanej, wątróbka z cebulką i jabłkiem oraz wiele innych…

Zdrowa kuchnia

Domowe dania z naturalnych składników, to nasza specjalność. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mile widziane rodziny z dziećmi, z uwagi na możliwość podania zmniejszonej – dziecięcej porcji. Każdy jest dla nas ważny, jego upodobania i smak.
Jeśli Twój wybór padł właśnie na to miejsce, to masz pewną łychę przedniej zupy, kęs znakomitej dziczyzny, świeżą rybę, deser palce lizać oraz szeroki wybór napojów, w tym tradycyjne piwa lub wina, pasujące do wybranego dania.

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Bogate doświadczenie daje pewność przygotowania uroczystości perfekcyjnie i zgodnie z wymaganiami klienta. Zespół wykwalifikowanych osób pracuje na to, aby było smacznie i zdrowo. Dbamy o dobrą kuchnię i nastrój w lokalu.