Bar Hubertus

Karta dań

Bar HubertusWrocław, to miasto spotkań, a Bar Hubertus jest wspaniałym miejscem, gdzie można spożyć doskonale przygotowany i podany posiłek na każdą część dnia. W godzinach przedpołudniowych podajemy zestawy śniadaniowe, później spożyć można lekkie posiłki: pierogi w każdej postaci, krokiety, placki po węgiersku. Na obiad proponujemy wszelkiego rodzaju mięsa, gulasze, ryby podane w dowolnym zestawie z ziemniakami, frytkami, kaszą, ryżem i wybranym zestawem surówek.
Popołudnie to czas na spotkania przy kawie lub herbacie, do których podajemy wspaniałe domowe wypieki, desery. Do każdego posiłku proponujemy napoje chłodzące i wybrane pozycje alkoholowe.

Nasza kuchnia oparta jest na domowych przepisach. Przygotowujemy dania tylko tradycyjnym sposobem i na naturalnych składnikach.
Zamówionym posiłkom towarzyszą różnorodne promocje, np. piwo do obiadu, czy powiększona porcja. Dokładamy wszelkich starań, aby Bar Hubertus na stałe wpisał się do Państwa rozkładu dnia, jako miejsce spożycia wspaniałego posiłku, zapewniającego dobry nastrój na pozostałą część dnia.

Zapewniamy obsługę w eleganckim stylu. Bar Hubertus to także idealne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych: bankietu, urodzin, wesela, chrzcin, komunii, stypy lub imprezy firmowej. Mamy bogate doświadczenie na tym polu, dlatego każde zorganizowane u nas przyjęcie, to wspaniale przygotowana uroczystość.

Ponadto oferujemy specjalną ofertę cateringową.
Realizujemy zamówienia indywidualne do spożycia nie tylko u nas, lecz także na wynos. Jest to doskonałe rozwiązanie, aby wspaniały posiłek spożyć w domu, bądź innym miejscu. Dania cateringowe-na wynos, to szczupak, sztuka mięsa, żeberka i inne zestawy z tradycyjnej karty dań, odpowiednio zapakowane i przygotowane do transportu.

Serdecznie zapraszamy do Baru Hubertus i spróbowania naszych potraw i dań. Nieustannie dbamy, o ich niezmienny, znakomity smak.

 

Hubertus-przyjęcia